Esu Ramūnas Dirma - fotografas su polėkiu !  
   Vaikystėje mano mėgstamiausias užsiėmimas buvo šeimos albumo vartymas - žiūrėdavau ir kiekvienoje nuotraukoje sukurdavau savo istoriją, kaskart vis kitokią...  Pirmą fotoaparatą gavau dovanų, kai man buvo dešimt metų ... antrąjį į rankas paėmiau dar po dvidešimt penkerių ...   Tada viskas ir prasidėjo :) - su kiekvienais   metais  fotografija vis stipriau traukė - knygos, video, seminarai ir asmeninės pamokos, kol vieną dieną supratau - turiu daryti tai, ką liepia mano širdis.
 Fotofigaro - fotografas, kuris žino ką reikia daryti, kad procesas būtų smagus, o akimirkos užfiksuotos nuotraukose dar ilgai primintų tos dienos įvykius ir emocijas.
 Siūlau jausmingą, nuotaikingą, tikrą ir kūrybišką fotografiją - fotografiją su polėkiu !
 Pirmas vestuves nufotografavau 2010.07. 23 d. 
 Nuo 2013 m. savo įgūdžius tobulinu pas savo srities profesionalus: Romualdas Vinčia, Viktoras ir Daiva Morozovai, Jurijus Azanovas, Albert Pocej, Gediminas Trečiokas, Jūras Duo  ir kt.  Daug valandų praleista vebinaruose su Olegu Zotovu, Roberto Valenzuela, Emin Kuliyev, Jeff Ascough ir daug kitų pasaulinio garso fotografų.
 Save galėčiau apibūdinti, kaip reportažinės fotografijos atstovą, kuris visada įvykių centre, kartais nežymiai įtakojantis ar lengvai provokuojantis situacijas dėl "gero kadro" ;) . Daugiametė darbo patirtis leidžia lengvai bendrauti su skirtingo charakterio, amžiaus ir įsitikinimų žmonėmis...

 
Su geriausiais linkėjimais,
  Ramūnas Dirma


Back to Top